...a co tam tak poslouchaj? asi to mají stejný jako my ne?! OMYL :) jsou to patrioti.

15. října 2015 v 15:08 | Nikki
Tak jelikož upřímně jsem vůbec tenhle týden nevěděla o čem mám psát, tak jsem tedy zase zapřemýšlela a vymyslela nějaké články. :-) Jelikož jsem tenhle týden byla na dost nepříjemném vyšetření, tak o víkendu asi bohužel článek s fotkama nebude i když vlastně možná bude, protože na víkend by jsme měli jet na moře na ryby, tak bych určitě fotila dost :) No ale abych se vrátila teda k dnešnímu tématu...bude to téma hudba v Řecku. Určitě tu nechci psát o tom, jaká je tradiční hudba v Řecku. Spíš bych Vám chtěla napsat "pár" songů, které jsou v Řecku hodně hrané a takové ty moderní pecky. V každém státě se totiž poslouchá něco jinýho a abych pravdu řekla, tak Řecko mě překvapuje tím, že oni hodně málo poslouchají světovou hudbu jako Pitbulla a tak dále. Moc to tu hrát neslyšíte, ani v televizi a ani v rádiích. Spíš jedou svoji hudbou. A vlastně se jim ani nedivím, mají jí hezkou.

Takže já když jsem do Řecka přijela, tak první song do kterého jsem se zamilovala byl remix. Ař já remixy upřímně ráda nemám. Je od zpěváka Nino a název je: Koinos Paronomastis. Je to remixová verze kterou předělal Dj Kostis a Dj Polonos. No a proč byla moje oblíbená? Tak byl asi tak můj první "love" song v Řecku. Znala jsem od mého bráchy a uplně nezávisle na sobě se nám s mým nynějším přítelem začal líbit. Můj brácha udělal set písniček a první tam byla tahle a nezávisle na sobě jsme řekli, že ta je prostě nejhezčí. Tak text je o tom, že všechny dobrý a nejlepší věci, co se v životě stanou jsou díky tobě! Za všechny ty krásný momenty děkuju tobě. :-)

Další která se mi zároveň s touhle začala líbit byla písnička od zpěvačky Stelly Kalli, jménem Arnoumai(Odmítám). Protože jsem v tý době byla krátce po rozchodu, tak se mi líbila od chvíle, kdy jsem zjistila překlad. :)) Zpívá o rozchodu. Že odmíná být smutná, brečet. Bude ho ignorovat a nebude svoje slzy plýtvat na něco, co nestojí za to. :)Písnička, kterou naprosto miluju, můžu jí poslouchat celej den se od rapera Midenistis a zpěvačky Tamty. Je to uplně dokonalej duet do kterýho jsem se zamilovala hned napoprvý. Název se S'agapao(Miluju tě) a text písničky je o tom, jak moc se milujou a že je jí vlastně uplně jedno co budou říkat všechny ty lidi až je spolu uvidí, protože ona má jenom jeden jedinej život na to, ho milovat. Tohle je pro mě prostě naprosto TOP song, kterej prostě miluju!!!!!! :)

Další song taky strašně miluju. Je od zpěčky Eleni Foureira a jmenuje se Sto theo me Paei(Vezme mě k bohu).
Písnička je o tom, že v ten moment, kdy jí drží v náručí jí bere až k bohu. Všechno co jí řekne, tak je pro ní to správné. Prostě další "love" song.

Další je dost "party song" opět od Eleni Foureira a rapera Midenistis. Jmenuje se To Party Den Stamata. "Párty nekončí". Do týhle písničky jsem se zamilovala kvůli první větě v refrénu. mě se strašně líbí jak to vyslovujou a jak to zní. Je to věta: Ξαφνικά όλα αλλάζουν...(Najednou se všechno mění).


Další písnička je od skupiny Vegas. Jmenuje se Pio Psila. Je to další love song. V refrénu zpíva: Jsi to jediný, co jsem hledala. Všechna ta náděj co jsem měla se zamilovat. Dej mi svou ruku a pojd cítit ten tlukot, chci tě, miluju tě. Vem mě lítat vysoko, buď blízko mě, drž mě pevně. Polib mě k odemknutí mého srdce, polib mě, něco novýho začíná.

Další jsem vám sem už jednou dávala, tak jen pro opáčko Padelis Padelidis - Ginete. "...a tak jdu k tobě a čekám na zachránení."

Další pecka, která bych řekla, že se tu docela poslouchá je od zpěvačky Eleni Xatzidou s názvem De tha se perimeno. Název songu je: Nebudu na tebe čekat. A v písničce zpívá o tom, že na něj nebude čekat, že se vlastně vždycky najde někdo, kdo ji utěší, že je to ta porozchodová fáze a jeho zprávy se jí nedotýkají, oni ji obtěžují.

Další písnička je duet, kterých je tu strašná spousta a nádherných!
Je to duet zpěváka Thanos Petrelis a zpěvačky Christiny Miliou. Písnička nese název Pes mou. V překladu je ten název "Řekni mi...". Myslím, že videoklip mluví za všechno, je to prostě "love song".

No a tuhle písničku na závěr mám taky strašně moc ráda. je to duet a tak ať si taky trochu vyzkoušíte číst to šílený písmo, tak si to přelouskejte :-))))
Φερ'την εδώ - Σταμάτης Γονίδης feat. Νίκος 'Nivo' Βουρλιώτης
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama