something what makes my day. #19/10/2015

19. října 2015 v 22:26 | Nikki
Takže rozhodla jsem se založit další rubriku a to je, věc, která mě ted den zaujala...budou to jen kráské články, kde se objeví třeba nějaké písnička, fotky či něco takového. :-) Tak doufám, že se vám tahle rubrika bude líbit. :-)

Takže začala bych písničkou od Madonny, která se jmenuje Ghosttown. Já teda Madonnu nikdy moc nemusela, vždycky mi přišla divná av obličeji nehezká, ale tohle je prostě pecka...a to jak hubka, tak i klip! Madonna je tam tak krásná, že jsem snad skoro 14 dní přemýšlela, zda je možný aby to byla ona. Určitě stojí za poslech i pro ty, co Madonnu nemusí, jelikož tohle se jí prostě fakt povedlo a řekla bych, že to není její klasický rukopis...je to moderní, fakt super! :-)

Další písničku, kterou bych pro tenhle den zařadila je song od Naughty Boy. Je to feat. s Beyonce, což si myslím, že je vždycky zaručený úspěch, teda alespoň pro mě určitě! A s Arrow Benjamin. Písnička je fakt krásná, super!

Další jsou fotky kostela, který se najednou objevil, jelikož klesla hladina řeky. Kostel je starý 400 let. Lidé si ho můžou prohlédnout z lodi. Upřímne, je to fakt nádherný!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama