...stalo se. :)

...stalo se. #týden 1.

10. října 2015 v 22:10 | Nikki
Tak si zalozime rubriku "...stalo se.", kde budu psat veci, co se za posledni tyden staly a čeho jsem si tak nějak povšimla. Budou to věci více než z ČR, než z Řecka, jednoduše vše co mě zaujalo - ať už co se tyče hudby, filmu, počasí a já nevím čeho všeho :))

Tak začneme věcí, která mě včera celkem znechutila a na jednu stranu svým způsobem i pobavila, jelikož na tom člověk vidí, jaký vyšahaný lidi můžou být. Určitě všichni znáte počad Prostřeno z Tv Prima. Já na to normálně nekoukám, ale jelikož se tenhle týden na fb objevovalo až extrémně dost videí z toho pořadu, tak jsem si díly z posledního týdne včera pustila na netu. A teda...takovýho burana jsem už dlouho neviděla. Starej křupan, co si myslí, že je mistr světa a udělá štrůdl z mrazáku :D Mně je osobně jedno co každý vaří nebo peče nebo jí, ale přihlásit se do takovýhleho pořadu a dělat štrůdl z mrazáku mi přijde trošku šáhlý. A jak se tam pouštěl do toho klučiny, tak to mě znechutilo nejvíc. Prostě naprostý hovado, který bych vyrazila z baráku, že by nestihl otevřít dveře.

Další věc je teda, že už se vám budu těžko chlubit jak máme krásně, protože nám začalo taky pěkně ošklivo a pořád déšť. Takže jsme na tom stejně, akorát máme trochu tepleji no, ale to je tak vše.

Jako předposlední věc je to, že já, jako milovník různých dokumentů a takovýhlech pořadů jsem objevila až teď dokumenty "Vězněm v zahraničí" a nebo nevím jak se to nazývá v ČR, ale je to prostě o lidech, kteří se dostaly za mříže v cizí zemi. Tak zaprvé mě na tom hrozně zajímá to, jak fungují věznice a celkově celý ten postup v jiné zemi a za druhé celkově i to, jak jsou ty dokumenty udělaný mě fakt baví. Určitě ne každýho takovej pořad zaujme a spousta z Vás už ho třeba i zná, ale kdo ho nezná a takovéhle věci ho zajímají, tak bych ho fakt doporučila.

A jako poslední věc bych Vám chtěla moc poděkovat za kladný ohlasy a to, že ty články čtete a začínáte i komentovat, což mě fakt baví. A dál bych vás chtěla pořádat, zda by jste měli nějaký témata, který by vás zajímaly, tak budu moc ráda, když mi je napíšete tady do komentářů, na asku a nebo na facebooku. Přeju vám hezkej víkend. kterej doufám, že si užíváte a zítra přidám nějaký ty fotky.
 
 

Reklama